Brandi "Liam Makes Miley Happy"

5. října 2010 v 16:02 | °Heart-Smiley°
Ačkoli se zdálo, že Miley Cyrus a Liam Hemsworth to mají nahnuté její sestra, Brandi Cyrus, říká, že pár je šťastnější než kdy předtím. "Jsme moc okouzlen.
Liam je upřímně jeden z nejvíce super kluků na zemi, a já nej z chlapců , jejichž jsem kdy potkala, on je skvělý chlapík a dělá Miley šťastnou, a tak je to aprávne, " rozplývala seBrandi před OK!. Brandi tvrdí, že Miley a Liam, který se spolu poznali při The Last Song, se velmi milují. "Jedním z důvodů je, že on je tak bezstarostný a nechá vždycky všechno vychladnout.
Miley je tak hyperaktivní, on je pro ni jako stvořený opravdu! " takto to řekla 23-letá hudebnice novinářům v pátek v noci v LA. Miley má ještě v plánu odstěhovat se z domu a Brandi říká, že jí rodiče to schválili. "Vzali to opravdu dobře a to i pro to, že Trace a já jsme se už také odstěhovali.
Je to jejich třetí dítě a ona je i tak v téže čtvrti , koupila si dům hned vedle nás všechny tak, že bude blízko. " Miley, ale musí čekat o něco déle, dokud se přestěhuje se do svého vlastního domu, ten se totiž přestavuje. "Má teprve sedmnáct, takže se nemůže pohybovat jen tak po venku .. až do listopadu, ale ona má spoustu práce s tím domem a já si myslím, že to bude chvíli trvat, takže nevím, jestli se bude stahovat tak brzy. Dům se předělává již více než šest měsíců. " Nehledě na pohyb, Brandi ujistila novináře, že Mileyna "pokuta" je v pořádku. "Naše rodina je tak spojena, jak bychom byli jeden člověk, máme strach ze stahování, protože jsme se vídali po celou dobu doma. No myslím, že to bude v pořádku. "

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.